| OKMaui a întrebat:

De ce latra cainii de talie mica la cainii mari, dar aia mari nici nu ii baga in seama? Nici nu tin minte daca vreunul a marait la cel mic. Sunt inteligenti si cainii, dar au ceva constiinta? Asta am vazut-o doar la cainii care au stapani ca maidanezi am vazut destui care se bat.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au experienta vietii asa cum o avem si noi (cand un om destept aude pe un prost ca il injura nu-l baga in seama) asa si cainele procedeaza zicand ca n-are de-a face cu cine nu trebuie.

| Ezyo a răspuns:

Acesti caini latra de frica..."cainii care latra nu musca" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au o personalitate. Se spune ca, acel caine care are stapan fura din personalitatea acestuia. Cat despre faptul ca cei mici latra la cei mari iar invers nu, nu cred ca este o regula insa posibil ca cei mici sa inceapa a latra asa preventiv In sensul "hei uriasule! sa nu crezi ca mi-e firca de tine" happy

| BMW200 a răspuns:

Esente tari in sticlute mici happy

| jacko a răspuns:

Nu mai pot de ras, ce raspunsuri scoateti...natzie primitiva, copii bazgaiti laughing)

| MisteriousGirl010 a răspuns:

Pai ei "vorbesc"in felul lor de exemplu tu de ce vorbesti cu adulti? Asa si ei, cei mici vorbesc cu cei mari, iar cei mari nu ii "omoara" deoarece sunt si ei intelepti, daca un copil mic vorbeste cu tine trebuie sa il omori? Asa este si cu catelusii! Fundita?

| Whaat a răspuns:

Nu..Caini mici latra la aia mari pentru ca sunt in lesa. Daca nu ar fi in lesa nu ar mai scoate nici un zgomot.In lesa cainii mici stiu ca nu ii lasa stapani sa se duca sa muste cainele mare..Deci de asta latra cainii mici la cainii mari.