| katy a întrebat:

De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece?
laughing

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Dar de ce pisicile care sunt hranite cu aceasta mancare nu mai mananca soareci decat cel mult ai ucid? Chiar si infometate! As inclina sa cred ca nu e asa gustos acel gust de soarece. Katy. Le coci nu glumahappy

5 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Ar fi marfa,dar mai bine fara, mai ales la curte, cine v-a mai prinde soareci daca pisica sta in pat cu mancare cu gust de soareci? pisica mananca si omul se duce sa prinda soarecilaughing

| Flaviius87 a răspuns:

@nicolai597 chiar crezi ca nimeni nu stie gustul unui soarece? mananca chinezii de rup! si eu cred ca au gust de "turkey" de la masa recunostintei la americani!

| nicolai597 a răspuns:

Foarte buna intrebare! Este si o explicatie pentru asta big grinbig grin poate din cauza ca nimeni nu stie gustul soarecelui big grin!

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Cred ca nu ar mai prinde soareci iar eu personal mi-ar face greata.

| AndreeaX14 a răspuns:

Poate pentru ca e mai usor sa faci mankre pentru pisici din ceea ce se prinde mai usor si din ceea ce mananca si oamenii(peste si mai sht eu ce) si apoi ne mai intrebam dc ne mananca pisica mankrea d pe masahappyhappyhappy