| Stefan90 a întrebat:

De ce nu exista mancare pentru pisici cu gust de soarece?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu de unde sti ca nu exista? Intrebarile astea cu "schepsis" au fost puse de "N" ori aici pe site! Fiecare care o punea parca descoperise roata!

| cannabiss6 a răspuns:

Dacă înotatul slăbește, cu ce au greșit balenele?

| emma23 a răspuns:

Pentru ca daca ar exista, atunci n-ar mai avea activitate pisicile si ar sta tolanite toata ziua laughing
Ai putea sa inventezi tu o mancare de pisici cu gust de soarece.Ai face o gramada de bani happy

| Drathmnight a răspuns:

Exista cu gust de carne, si din cite stiu eu, soarecele e facut din carne

| Parmalat a răspuns:

Fiindca exista niste reglementari la nivel mondial care spun ca mancarea pentru animale trebuie sa fie facuta in asa fel incat sa poata fi mancata si de om.

Inainte sa intre in vigoare reglementarile astea a existat mancare de pisici facuta din shoareci big grin

| Catalin_3561 a răspuns:

Nu sti uda ce pisica ta nu mai mananca mancarea de pisici?laughing cumparai de aia pentru pisici sterilizatewinking cine stie daca e motan poate eu expirat licentzalaughing)

| catalinaXOXO a răspuns:

Ca sa ti dau un raspuns realist la o intrebare cam dubioasa ce i drept, sa zicem ca nu cred ca ar conveni nimanui care are o pisica sa o gaseasca rontaind la un soarece ADEVARAT! Asa ca de ce i ai da tocmai mancare cu gust de soarece?