| Alina140663 a întrebat:

De ce nu mai baga nini?

Răspuns Câştigător
| Sw33ty_9502 a răspuns:

O sa il mai bage dar deocamdata cred ca fac o pauza sad

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoXxXy a răspuns:

Si eu vreau sa stiu asta...sad

| XxMALVIxX a răspuns:

Incep episoade noi si de aia nu mai baga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ca si eu abia asteptam sa inceapa continuarea episodului acela fain
cand nini si tomas au avut intalnire dar nu au mai bagat niciun episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu ai numarul de telefon de la rds ca sa ii sun si sa ii intreb de ce nu mai baga nini ca imi place mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SherKan19. Nu are cum sa se termine fiind ca eu le-am vazut toate. la sfarsit o sa se casatoreasca Nini cu Tomas.si direct vine victor. si ii arata lui Tomas peruca lui Nini. si o alunga pe Nini de finitiv. apoi cand sa plece nini Tomas o sa isi ceara scuze.si o sa se casatoreasca iar si vin toti imbracati in Nico o sa cante o piesa se saruta si arunca peruca in sus.love struck e suuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce *** e nini