| iustinul289 a întrebat:

De ce pisica sta nemișcată, cu un ochi inchis si unul deschis, nu are pofta de mâncare și nu raspunde la comenzi, pare abatuta?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate se uită prin luneta de la pușcă.

| gabicoo a răspuns (pentru darrio2007):

Nu e așa domle! De fapt pisica se uită la microscop! Ea studiază creierul stăpânului. A văzut că mai are un singur neuron și ăla e stresat! De frică să nu-l sperie pe stăpân a rămas nemișcată!

| Adry05 a răspuns:

Du-o mă la veterinar lasă căutatu pe net că îți moare în brațe în timp ce stai și întrebi oameni fără nicio treabă cu domeniul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pisica stă nemiscată, i ai pus clei? Sau ai pus o in ghips? Duo la doctor e bolnavă.

| cristimihailov a răspuns:

E inca nauca si depresiva...
Se uita la stapan si nu ii vine a crede

| AcelCinevaa a răspuns:

Mergi la veterinar

| iustinul289 explică (pentru AcelCinevaa):

De soluția asta stiam si eu...

| ancaval a răspuns (pentru iustinul289):

Și dacă știai, ce mai stai?