| DrugFree a întrebat:

De ce toata lumea alege vampiri de ce nnu varcolaci?

Răspuns Câştigător
| JoinTu a răspuns:

Aleg varcolacii

10 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Pentru că le plac filmele Twilight, New Moon, Eclipse, unde li se pare Eduard foarte sexy fiind un vampir!
Baftă!

| DEBrown a răspuns:

Eu aleg "varcolaci" pentru ca urasc Twilight happy

| εмiLч97 a răspuns:

Te referi la saga Twilight? eu sunt de partea varcolacilor. Unii cred ca vapirii sunt mai puternici, au niste puteri supranaturale si ca nu sunt animale ca varcolaciihappy

| Contrast a răspuns:

Li se par probabil mai sexi...

| mnia a răspuns:

Pobabil datorita aspectului lor, The Twilight Saga cred ca are o influenta asupra alegerii dintre vampir si varcolac.

| Anya_1437 a răspuns:

Pai sincer eu as alege varcolacii chiar daca is fata...

| Sofffie a răspuns:

Cine spune ca toata lumea alege vampiri?

| Akira a răspuns:

Hmm.nici unii nu sunt reali deci eu aleg oamenii!

| djcosty_7523 a răspuns:

Pentru ca e mai bine cu vampiri chiar si eu sunt cu vampiri e mai usor si traiesc vesnic daca nu ies ziua.

| Larisukaaa a răspuns:

Vampirii sunt super sexy.au puteri incredibile pe care varcolacii nu le posede(nemuritor, super forte si lte puteri supranaturale)Mie imi plc maimult vamprii datorita misterului care ii invaluie dar cel mai mult imi place ca sunt nemuritori.