| cscaramel a întrebat:

De ceva timp am o pisica si maine trebuie sa merg cu ea la veterinar sa-i fac actele, dar inca nu stiu ce nume sa-i dau.Va rog ajutati-ma... e baiat, e gri, grasuta si incredibil de pufoasa. As vrea ca numele sa nu fie unul simplu, pe care il da toata lumea pisicii sale, ci sa fie ceva amuzant, dar totusi cat de cat serios... funda pentru cel mai bun nume big grin

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Pufulete,Gigi,Gio,Puky,Tomy,Toto... Nu mai stiu ce sa mai scriu.dar Pufulete si Tomy chiat imi plac.Bafta.

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe motanasul meu il cheama D'Artagnan.happy
Mi-e imposibil sa-mi reprim zambetul cand il strig sau vorbesc despre el!

| Kirby a răspuns:

Flavius,de la Fluffy.laughing

| cata0891 a răspuns:

Am si eu un pisoi de vreo 5-6 ani si am aflat ca este motan de vreo 2 ani.pana atunci ii ziceam Tzutza.credeam ca e pisica.Tzutza ii zic in continuare chiar daca e baiat

| PewDyePye a răspuns:

Flapy(se citeste flapi)

| Aw3sometron a răspuns:

Fluffy; Merlin; Felix; Ace; Adonis; Lucky; Teddy.

| Bybby14 a răspuns:

Bili de la Biliboihappy :X Am si eu un motanel de 5 ani de zile si l-am numit biliboi dar ii spun bili:X:X

| mirunitza333 a răspuns:

Teddy, Kush, Otto, Berlioz; Cam atat.

| ihelpedyou a răspuns:

Bijoux( se citeste biju)
pufo( de la pufosenie)
oto
touluse( se citeste tuluz)
berlioz
mie cel mai mult imi place oto:X

| kisslove a răspuns:

Pufi.mufi,boby,happy.

| YounGer a răspuns:

Eu as zice Bubu! Pentru ca-i un nume dragut pentru un pioi grasutz!