| IustinaSiAtat a întrebat:

De curand mi-am luat si eu un caine (baiat ) si nu stiu ce nume sa ii pun.chiar nu am nicio idee... dau FUNDA! de preferabil sa nu fie in engleza si nu dati copy paste
app sa va spun cateva caracteristica: jucaret, ff curios, sperios, cam muscator laughing

Răspuns Câştigător
| MarinaElena a răspuns:

Hey!
Uite numele de catelusi care imi plac mie foarte mult: Micky,Pufi,Labus,Lacky,Bulgasas/Bulgar, Spot/y.
Stiu ca unele sunt din engleza, dar sunt potrivite pentru un catelus jucaus si curios.big grin

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Daca e rasa mare Maxx, iar daca e rasa mica Pychilove strucklove struck

| marina11 a răspuns:

Marley

| becka133 a răspuns:

Tibo?

| Brunette13 a răspuns:

Bolt

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Si eu am avut multi catei, o sa-ti dau cateva nume,sper sa-ti placa
Kiko,sparky,bobby, rex, azor sau azorel, ama vut un catel numit si irinel rolling on the floorlaughing, kidu, manu, bobo, vulpoiu`, baracu`, timmy, lolo, brebenel, ursu, gimmy, st ff multe nume

funda love struck

| xXCupcakeXx_5383 a răspuns:

Buna!smug...Strumphulet, Lordut, Xavier, Surub...si eu am un fetis pentru numele Valerica mai nou xD