| Zuzulina_9287 a întrebat:

De curand mi-am luat un bichon havanese si inca nu a inceput sa ii cresca par la ochi si sa aiba coada mai stufoasa are 2 luni

Răspuns Câştigător
| deedee555 a răspuns:

Pai am si eu un bichon bolonese si la 2 luni nici sa latre nu stia, coada stufoasa nu o are de acum, mai incolo, acum e prea micut, par la ochi, ar fi trebuit sa fie cateva fire acolo, macar o urma de un fir si ala e un semn bun, iti zic din propia experienta si cand te duci la veterinar cu el pentru injectii sa ii spui de asta poate iti da o crema ceva, Succes!

2 răspunsuri:
| Dennycool99 a răspuns:

Depinde, unii caini se dezvolta mai tarziu nu-ti fa griji ca o sa-i creasca parul.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Stai linistita
primul aspect
crede-ma ca nu e asa de grav in cat sa iti faci probleme
depinde de organismul lui