| D0zzz a întrebat:

De la ce pret este adoptarea unui caine? Trebuie sa ai o varsta anume sau poti sa adopti si la 16 ani?

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Poti sa adopti direct de pe strada sau daca cauti pe fb gasesti destule oferte pe gratis.
la adapost cred ca pretul difera.la mine in oras in Arad era 100 de lei

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Adopta!
Daca nu te intereseaza rasa cainelui, iti recomandam sa adopti un caine oferit de o fundatie care se ocupa cu plasarea animalelor fara stapan. Aceste fundatii au persoane specializate care iti pot oferi sfaturi bune legate de ingrijirea cainilor adoptati, iti pot spune care este planul de vaccinare al cainelui, medicamentele de care ar avea nevoie si asa mai departe.