| Buhaluci22 a întrebat:

De obicei, hamsterul meu imi musca degetelelaughingSi acum mi-a ros unghia.Si era destul de maricica. Poate sa pateasca ceva? Sunt foarte speriata.E primul meu hamster si nu vreau sa pateasca ceva

Răspuns Câştigător
| wpAbby a răspuns:

S ar putea sa se simta puțin rău 2-3 zile, dar își va reveni. Dacă nu l a zgâriat pe burtica nu va păți nimic iar când își va face "treaba mare" va elimina tot ce avea el în burtica. funda?
V

1 răspuns:
| b4stefa a răspuns:

laughing atunci cred ca ar trebui sa-ti faci griji pentru degetele tale, nu pentru el laughing