| aty91 a întrebat:

De unde as putea adopta un catel dar sa fie de rasa? Sunt din jud. Neamt

2 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Trebuie sa cauti pe google adaposturi canine neamt poate gasesti ceva dar sfatul meu este sa adopti un maidanez mic, sunt mult mai rezistenti la boli si mai afectuosi si faci si o fapta buna care o sa-ti aduca nebanuite bucurii

| Mynu a răspuns:

Buna.Pai cauta pe siteuri de ex: google adaposturi de caini neamt.Este o idee foarte buna si un gand frumos din partea ta.Caini din magazine care mananca delicatese etc., iar acesti caini abia de mananca o bucata de paine.Succes.Fundita?