| Barbie331 a întrebat:

De unde pot cumpara un my life, jocul care face reclama la disney channel?
Vedeti aici:http://www.youmago.ro/gallery/highres/439369/722907
http://www.youmago.ro/gallery/view/439369/722907
http://www.youmago.ro/object/view/joc-electronic-my-life -gph21100/433023

! NU DUPA INTERNET!
La noriel, magazinul acela de jucarii il pot gasi?
Daca, nu, unde?
Dau funda! Dar doar in Bucuresti(Romania)!

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

In Mall-ul SunPlaza este un magazin Noriel acolo vei gasi acele jocuri numite "My Life" iti spun sigur! Fundita?

18 răspunsuri:
| Barbie331 explică:

O colega de la scoala mi-a spus ca ea are MY LIFE si ca este o mare prostie!
Mi-a spus ca atunci cand te dici la scoala nu scrii pe tabla, sa iti cumperi haine nu poti ca este foarte greu si complicat, si daca nu faci toate lucrurile acestea + altele care sunt si acelea grele iti scade energia, si trebuie sa iti cumperi medicamnte, si nu iti da bani multi si medicamentele costa foarte mult!
In reclama aceea il fac sa fie super, fiindca de aceea se numeste reclama!
PA!

| mihai2092 a răspuns:

Mi se pare ca are si in Carrefour asa ceva.

| CherryPau a răspuns:

Il poti gasi de Paste (daca primesc marfa) la Selgros, Carefourre...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa imi iau si imi iau chiar daca costa 300 lei!

| laurawq a răspuns (pentru anonim_4396):

O t.a.m.p.e.n.i.e.
crede-ma, il am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca are si in Carrefour acet joc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat si eu din carrrefour si e o prostie trebuie sa iti iei pastile mai mult haine nu poti cumpara deoarece unele sunt prea scumpe si e greu de luat nici eu nu stiu cum si il tin aruncat prin dulap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, la noriel nu, si in plus vezi ca in SunPlaza nu e noriel, noriel este in auchan si in afi place si din astea... dar my life se gaseste in PEAK TOYS...eu am fost de multe ori la noriel nu are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La real constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazinul CAREEFOUR din iasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau la fel ca tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si l-am primit de craciun! du-te la carrefour cocta: 199. 000 adica 2 milioane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata draga, evident ca e greu daca ai 10 sau 9 ani!
Fetele din aceea reclama au ce putin 11. Si daca nu citesti instructiunile, evident ca e greu. Si evident ca nu poti scrie pe tablae doar o reclama. Nu te uita la fata care arata reala. uitate la celelalte personaje.
nu vreau sa ma cert, dar eu mim dat seama ca nu poti face acele lucruri ca fate reala dar celelate sunt super.
am my life si stiu sa-l folosesc super. si ilam de 3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de vanzare, tel 0765411958, este impecabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar mylife este doar un joc nu? este adevarat ca te poti imbraca cu acele haine din joc? va rog sa imi spuneti acest lucru doar fetele care au mylife.

| laurawq a răspuns:

Am un my life si ii o porcarie il vand daca vrei sa l cumperi ii 50 la suta impecabil

| timeababa1999 a răspuns:

Nici eu nu stiu unde-l pot gasi, eu locuiesc in tg.mures,oriunde,dar nu-l vreau pe net! MERSI

| vfff a răspuns:

Deci poti sa il cumperi din parang.de acolo il am dar fetele alea de au spus ca sunt medicamentele scumpe etc mint ele nu au cu adevarat eu am si e super tare nu mai palavragiti! voi alea care ati vorbit voua nu va iau parintii nu aveti bani
Eu una am si mi l-am luat

Ati inteles voi nu il aveti. eu il am voi nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.