| YoCookieMonster a întrebat:

De unde pot lua patut cu suport de ascutit gheare pentru pisici?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Nu neaparat patut, sunt casute de joaca cu soricei agatati si cu stalp special "imbracat" pentru as ascuti gherutele.gasesti la orice farmacie veterinara. daca pisica nu stei sa se duca singura sa-si ascute ghearele acolo.ia-o in brate,ia-i labutele in palme si mimeaza cu labutele ei ca si cum si-ar ascuti ea ghearele acolo, asa am facut eu cu pisica mea o data, pe urma s-a dus singura si are o satisfactie deosebita sa-si ascute gherutele acolo