| RappMusicc a întrebat:

Deci am iinteles ca un Boxer nu turbeaza ca Rottwilerul si Pitbullul! Ma sugerati sa imi iau unul? Daca da dati-mi un link cu Boxer de vanzare la un pret ieftin! Sau alt caine de paza big grin! Deci cine da link cu Boxer ieftin sau Labrador primeste FUNDA!:*
PS: Sunt Din Ilfov!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Nu mai vorbţiti aiurea dacă habar n-aveţi pe ce lume trăiţi, cu vaccin ani-rabic nici un câine nu turbează, poate dezvoltă anumite tulburări de comportament dar asta-i cu totul altceva(şi depinde mult mai mult de mediul în care creşte decât de rasă).
Iar Husky-le nu e bun ca şi câine de pază, fiindcă-i foarte sociabil.
Nu-ţi recomand niciuna din rasele de mai sus enumerate, fiindcă toate-s rase inteligente şi implicit şi greu de dresat, plus că tind să fie destul de dominaţi, iar tu ai dat dovadă de o cunoştinţe mică spre deloc în ce priveşte câinii, aşa că pot să pun pariu că nu te vei descurca cu ei. Iar şansele să găseşti un câine de rasă la preţurile alea sunt foarte mici; mai bine nu-ţi lua câine dacă eşti zgârcit de felul tău, fiindcă e vorba de mai mulţi bani decât ăia daţi la achizionare: sunt vaccinurile, este mâncarea, eventualele tratamente...

| RappMusicc explică (pentru Paulla):

In primul rand am un Bichon si i-am facut toate vaccinurile si in al doile rand eu nu vreau sa platesc mult cand il cumpar ca in rest ma descurcwinking

| Paulla a răspuns (pentru RappMusicc):

Degeaba ai tu bichon(care oricum nu se compară cu un un câine de pază dpdv al temperamentului şi al dresajului necesar) dacă pui întrebări ca asta.

| RappMusicc explică (pentru Paulla):

Macar ai caine?

| Paulla a răspuns (pentru RappMusicc):

6 la momentul actual. Şi chiar de n-aş fi avut niciunul, tot n-ar fi schimbat faptul că tu pui întrebări idioate.

| RappMusicc explică (pentru Paulla):

Intrebarile mele sunt ca tinewinking! Paulla, vacuta ce nu face doar muuu**

| RappMusicc explică (pentru Paulla):

Intrebarile mele sunt ca tine! Paula, vacuta!

| NOname a răspuns (pentru RappMusicc):

Ai grijă cum vorbeşti!

| FastAndFurious a răspuns:

Ti-am mai raspuns la intrebarea asta, sau una asemanatoare. Vad ca le pui in fiecare zi doar ca schimbi rasa. Ce-ar fi sa te decizi ce vrei si apoi sa vii sa intrebi? Lumea pierde timpul sa-ti raspunda si vad ca-i si jignesti pe unii. Tu vrei un caine sa te dai mare in cartier, se pare. Ia-ti unul turbat atunci si mergi in costum de cosmonaut cu el.