| daee a întrebat:

Deci:ati invenatat vreodata o poveste/mai multepovesti? si daca da! despre ce era >vorba.:? eu am 3 pana acum.toti prieteni mi-au spus ca sunt minunate.acum lucrez la a 4-a [love struck] "-Jurnalul lu` Annie:X astept raspunsuri:X

2 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Da! Am mai multe! Cavalerul trandafirilor, Fratii orfani, Doua inimi pierdute, Lumina rea, Taramul ingerilor si Viata unui orb

| Ioana9769 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult sa scriu, dar de obicei scriu versuri (pentru ca imi place mult sa si cant) si poezie moderna. Imi mai place sa scriu descrieri litereare, dar imi doresc ca la maturitate sa sriu un roman.
Si te felicit pentru cele 3 povesti ale. Stiu ca e greu sa scrii...