| TicTacUser a întrebat:

Deci.cand imi trimite cineva un link si dau click pe el imi da eroare.trebuie sa copiez linkul si sa ma duc in mozzila de ex.si sa dau paste sus...
dc nu merge sa intru direct cu click? dau funda

4 răspunsuri:
| Äđĺĺ a răspuns:

Dezinstaleazati browserul ia google chrome sau mozila cand iei google chrome dupa instalare te intreaba daca doreseti ca acesta sa fie browser prestabilit adica cand dai click pe link-uri intra in mozila foarte rappidd!

| thebloodsoul a răspuns:

Exact aceeasi problema am avut si eu.trebuie sa dezinstalezi mozila si sa-l instalezi iar. sper ca te ajuta pe mine m-a ajutat

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate ca acela care a dat link-ul sa nu fi respectat o regula de baza, respectiv a lipit link-ul de cuvantul anterior ori a lipit virgula, punctul ori un alt cuvant de link. Si eu am patit asa odata si am invatat sa am grija ca link-ul sa nu fie lipit. Numai bine!

| Gabone a răspuns:

Conteaza unde ai url-ul facut