| AudAlbNegru a întrebat:

Deci spuneti ce parere aveti despre cainele meu,, nu pot sa va pun o poza cu el,, chiar cu ell,,, dar am gasit o poza pe net care arata exact ca el. newfoundland (terra Nova ),,, astept parehttp://www.google.ro/......tp?/imgres r:27, s:0&biw=1440&bih=809ri fundita... :)

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna AudAlbinegru,
Intotdeauna apreciez cainii mari pentru ca sunt impunatori dar imi plac foarte mult cainii Terra Nova pentru ca sunt foarte calmi, sunt nascuti pentru a-si salva stapanul din diverse situatii (mai ales inecul). De asemenea imi place pentru ca in ciuda aparentelor el este de fapt un caine bland, care formeaza relatii foarte stranse cu stapanul.
Sa te bucuri de el!
Pa, pa

3 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Si eu am un cocker spaniel tot negru. E foarte frumos.love struck

| onlyketoops a răspuns:

E o scumpete de catel.crying vreau si eu unul

| SME a răspuns:

E dragut! foarte dragut