| stangaionut a întrebat:

Deci un prt de al meu a facut o magie cu o carte: sa va spun despre acest truc el tinea cartea in mana si deodata a luat mainile de pe ea si ea zubra in fata lui si cu mainile in jurul carti adica una in stanga una in dreapta si navea nu stiu ce ata legata de degete ce tinea carte a tinut si mainile la spate si cartea tot plutea daca puteti imi puteti spune acest truc? :d funda

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Pai ori a facut o magie ori a facut un truchappy hotarastete

| robby212 a răspuns:

Paiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Este magician sau poate avea ata din Nailon, dar nu pentru ca ai spus tu ca si-a pus mainile la spate n, intreaba-l!

| catalin4u a răspuns:

Pai e un truc