| Stefania a întrebat:

Din prima va spun ca dau fundita`. Deci as vrea sa ma ajutati putin `! Vreau sa-mi dati niste idei ca sa pot face un decor in camera, adica sa fie de mana sa tai ceva sau sa fac tablou de mana sau sa fac ceva pe oglinda sau pe perdele ceva modele! Idei plsss `! Ceva foarte frumos ca sa mearga cu rozul `!
>:d

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
pai daca vrei poti sa-ti lipesti pe perete niste postere cu cantaretii tai preferatihappy
sau poze cu tinebig grin
sau poti sa faci tu singura niste tablouri din sticlahappy
iei o bucata de sticla
iti iei niste acuarele bune sa se vada modelul
si cu pensula faci niste modele.
niste flori, fluturi, ceva din natura.
ce vrei tuhappy
si apoi pui pe peretebig grin
pentru perdea ai putea sa-ti cumperi niste fluturasibatting eyelashes
se gasesc la florariebig grin
sunt mici si poti sa-i pui pe perdea si arata superbatting eyelashes
sper sa-ti iasa ceva:X
si sper ca te-am ajutat:*

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Nu e mare lucru poti cumpara material roz daca vrei si poti face pe marginea oglinzii asa m-a facut eu un material destul de ieftin dar foarte dragut eu am pus pe marginea oglinzii il cosi superficial cam cat ai tu oglinda dar sa depaseasca marimea oglinzii il cosi in asa fel incat sa poti baga elastic pe mijloc si vine asa incretzit si foarte frumos apoi tot asa poti modifica o masutza pentru toaleta. sau poti pune acelasi lucru si pe paturi pe margine sau mai poti dintr-un material tot roz nu sunt scumpe materialele crede-ma sunt foarte ieftine sa iti imbraci pernutzele si vor avea un aspect mult mai frumos poti face un tablou foarte dragut din flori nemuritoare se gasesc... faci un buchet micut le pui o fundita (de preferat roza ca vad ca iti place)apoi le pui intr-o rama cat de pus pe perdele imi aduc aminte ac eram acum vreo 2 ani si ca sa nu mai para simpla perdeaua am desenat pe fusta mamei mele note muzicale apoi le-am decupat si le-am prins pe perdea.si aratau grozav apoi am pus cateva si pe peretzi sa fie cat mai deosebita camera big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aveam o oglinda cu rama mai anticalaughing si era un maroniu-auriu si am facut-o argintie. [si eu am camera roz, si merge de minune]

| littleladybug a răspuns:

Poti lipi poze pe pereti cu tine... cei apropiati...cu momente fericite din viata ta.mai multe