| Glume a întrebat:

Doamne ce are lumea asta cu justin bieber?

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Aproximativ toata lumea asculta muzica fara calitate. Lumea din ziua de azi nu se mai gandeste la muzica de calitate din ani '80, '90. De trupele mari cum ar fi: Queen, Abba, Scorpions m Ac/Dc si multe altele. De cei mai mari cantareti ai lumii : Michael Jackson, Freddie Mercury, Stevie Wonder si multi altii.

4 răspunsuri:
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Care lume?
Putoaicele de până în 13 ani?
Hai, te rog frumos.
Știi doar că Justin are doar asemenea fane, fetițe fără minte.
Eu nu am văzut până acum nicio persoană matură ( nu mă refer la adulți, aici mă refer și la copiii care au mintea necesară vârstei ), care să fie fan înfocat a lui Justin Bieber.
Lumea care știe ce-i aia muzică, știe și ce să asculte.
Eu de exemplu nu mă pot desprinde de " Back to black " al cântăreței decedate Amy Winehouse, sau de " When you belive ", duetul dintre Mariah Carey și Whitney Houston.
Aștia sunt adevărații artiști.
Și eu până acum un an, doi, nu știam altceva decât Miley și Hannah.
Dar uite că am crescut și mi-am schimbat gusturile.
Asta e o perioată a lor, când vor crește și vor vedea altfel lucrurile, nu vor mai fi așa disperați după Justin Bieber, Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus sau mai știu eu ce alți artiști de acest gen.
Pa-pa.

| bd3x73r a răspuns:

Justin bieber e un gay inputit scuzatim limbaju da asa e

| Biutsssaa a răspuns:

Cum se spune, Bieber Fever ( Febra Justin Bieber)! Nu stiu ce se intampla dar toate fetele de 10-14 ani sunt inebunite dupa el! Candva am fost si eu disperata dupa el dar mi-a trecutlaughing! Acum eu nu sunt nici nebuna dupa el, dar nici nu pot sa zic ca am ceva cu el. Practic sunt neutra, dar nu sunt de acord cu fetele nebune dupa el! unde sunt marii cantareti?! sa ii dea o lectie micului cantaret, poate asa si-ar da seama ca nu toate fetele trebuie sa ii stea la picioare!

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Alessandro,,, fetite fara minte ''!? Apoi mersi frumos. Si totusi, sunt de acord cu tine... Dintre cantaretii din zilele noastre, imi place doar Bob Sinclair, are melodii frumoase si unele chiar ma inveselesc brusc. Si totusi il admir pe Guess Who, mai ales pentru duetul cu Moga ( Tot mai sus ). SI ACUM, INTREBAREA TA. Ei bine, melodia lui cu,, baby baby ooh.'' ma facea sa vars, era penibila, insa, culmea, milioooaanee de fete inca mai fredoneaza. E doar un pusti cu fata de baby, care are o voce de copilas de 10 ani, insa e blond, are ochi frumosi... nu cred ca fetele il plac neaparat pentru muzica, sincer. CHIAR DACA OZZY OSBOURNE E UN DROGAT, SUNT DE ACORD CU EL : WHO THE F*** IS JUSTIN BIEBER!