| 6daniel a întrebat:

Doreste cineva sa adopte 2 pisoi? au 4 luni si sunt bine ingrijiti. ieri mi i-a aruncat cineva peste gard si nu au mai plecat. este vorba de un pisoi negru cu ochii verzi si unul ce pare a fi albastru de rusia. locuiesc in floresti-cluj nr de tel: 0749078136 mentionez ca sunt foarte cuminti nu zgarie mobila si puteti avea incredere in ei

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că o să găseşti vreun doritor, aici, pe TPU.ro.
Încearcă să dai un anunţ la Mica Publicitate... Ziarul 'Formula AS',de exemplu, are o secţiune specială pentru oferte de adopţii animale, intitulată 'Au nevoie de ajutor'.
http://www.formula-as.ro/contact
Succes!

2 răspunsuri:
| Chikarita a răspuns:

Vai,de as putea i-as adopta eu pe totilaughing)pacat ca nu sunt din Cluj.Ce sa zic, sper sa aiba cineva grija de ei si sa-i iubeasca:X

| MateiAndreea a răspuns:

As vrea sa adopt eu un pisoi, dar din pacate nu sunt din cluj