| DoDo a întrebat:

Dupa ce mi-a expirat contul de webkinz ce mai pot face cu el?

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Nimichee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a expirat :-\? Eu stiam si am aflat de pe Webkinz Website Ganz ca iti poti folosi contul si dupa ce iti expira happy Totusi poti sa ti-l reinnoiesti deci nu vad o problema. Daca nu mai vrei contul il poti pastra ( caci te mai poti juca pe el ) sau il poti darui cuiva. Conturile Webkinz sunt valabile doar un an dar poti sa le reinnoiesti sau sa te joci pe ele chiar daca e expirat. Sper ca ti-am fost de folos! :* fundita te rog muul de tot happy!