| justmenojetli a întrebat:

E cineva interesat de trucuri cu carti?
Eu de ceva timp am devenit interesat de trucuri cu carti de joc si ma gandeam daca mai sunt pe aici si alti impatimiti la fel ca mine. Daca da eu am facut un DVD cu trucuri explicate.Trucurile sunt usor de prestat dar au un efect uimitor asupra spectatorului. Puteti gasi unele trucuri pe canalul meu de youtube ( http://www.youtube.com/user/Cristi437 ) Iar aici gasiti DVD-ul:) : http://mercador.ro/......DheZ4.html

3 răspunsuri:
| anyhylator a răspuns:

Si mie imi plac trucurile si chiar am descoperit unul extrem de dificil in care iti trebuie mult antrenament. Mi-am uimit prietenii cu el si ma mir si eu cat este de bun. Am un pachet de carti, tagi o carte eu stau cu spatele, inainte tu amesteci pachetul, tu bagi cartea unde vrei eu doar in timp ce stau cu spatele tin un deget sub pachet, apoi poti sa amesteci cat vrei. La final iti ghicesc cartea

| justmenojetli explică (pentru anyhylator):

Cred ca stiu trucul dar il prezint altfel happy

| anyhylator a răspuns (pentru justmenojetli):

N-ai cum sa-l stii imi apartine si se face cu 26 de carti