| alexRE a întrebat:

E in regula daca scriu o carte de aventura asa din amuzament, ca un hobby, nu am intentia sa o public.Stiu ca suna ciudat dar ceva in mine imi spune sa scriu aceasta carte...
E ciudat? Sau e ok?

10 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Este ok,si eu scriu din placere,la ce ma gandesc, ce visez, succes!

| Adda97 a răspuns:

E super ok tongue
Si eu scriu una acum tongue
Ce fel de carte?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

E ok! happy Dece sa fie ciudat? Daca este un hobby de al tau, fal realitate happy Fii sigur pe tine, mai ales ca e inspre binele tau :*

| itscloudyoutside a răspuns:

De ce ar fi ciudat? E chiar foarte bine să îţi foloseşti imaginaţia, iar dacă ai talent poate că în viitor vei deveni scriitor. Şi sinceră să fiu, şi eu m-am apucat de ceva timp să scriu o carte. happy

| BlueDog a răspuns:

E ok daca tu simti ca trebuie sa faci asta. De ce nu ar fi?

| florentinf a răspuns:

Super, felicitari, e foarte bine sa scrii cartea, e un mod de relaxare, de evadare din lumea reala, si eu am scrisdoua carti ( in minte ), dar nu vreau sa le public nici macar sa le scriu, deci scrie cartea si pe urma da-mi-o si mie s-o citesc te rog eu.

| KittyHHk a răspuns:

Daca asta iti place si asta vrei sa faci, nu e nimic ciudat. Adica, ciudat e un termen relativ dar daca iti place sa scrii nu vad ce te retine.

Si mie imi place sa scriu si scriu destul de mult dar nu public decat 5% pe un blog personal. Deci, daca ai timp si iti place, da-i drumul si scrie!

| matei20 a răspuns:

E ok... daca iti place poti sa o publiciwinking

| cosmin900 a răspuns:

Salut alex!
si eu am avut dea face cu asa numita problema...
eu am inceput sa scriu o carte de aventura-groaza dupa ce am citit cronicile wardstone.
Este bine sa o scrii pentru ca im acelasi timp te si relaxezi, te simti bine.
Acest sentiment mai este provocat si de singuratare(in cazul meu) sau cand esti suparat si vrei sa te descarci.
Eu te sfatuiesc sa o scrii si iti spun ca iti va placeahappy

| Diuta a răspuns:

Este foarte ok, iar daca te hotarasti sa o publici, poate va avea succes.