| Siracuzia a întrebat:

Este bine daca puilor de pisica le dau lapte cu seringa? Sunt orfani.Sau trebuie neaparat cu biberonul? Va rog sa spuneti de ce si doar cei cu experienta,nu mai luati citate de pe internet, din proprie experienta vreau raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Lola23 a răspuns:

Pai poti sa le dai si cu seringa dar e mai bine cu biberonul pentru ca ei au instinctul sa suga de la mama lor(care in cazul tau esti tuhappy ). e bine si cu seringa dar eu iti recomand cu biberonul pentru nou-nascutiwinking

2 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Da e bine asa... daca nu au mama lor langa ei. dale tu cu seringa, dar sa nu ii ineci ..Succes

| babyalexa a răspuns:

Le poti da cu biberonul, cu seringa sau chiar cu o lingurita atata timp cat mananca este ok.Catelusul meu spre exempu nu manca din seringa, se ineca, asa ca ii dadeam cu lingurita.