| リナ a întrebat:

Este vreo problema atunci cand pisica nu are mustatile in intregime?

Deoarece pisica mea nu stiu pe unde a umblat si si-a bagat botul pentru acum are doar sfert din mustatile de pe partea stanga.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mustatile ii vor creste la loc. Ele o ajuta la orientare.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Nu iti fa griji ii vor creste la loc repede si eu am patit la a mea i-a ars cineva mustatile dupa 1-2 luna/luni le avea la loc

| keshaYRY a răspuns:

Nu e nici-o problema.chiar daca mustatile sunt organe de simt cresc. sper ca te-am ajutat:*:*:*

| mygunes a răspuns:

Da. Mustatile sunt organele de simt ale pisicii.
Dar nu-ti fa probleme vor creşte la loc.