| Tedoraaa a întrebat:

Eu am 2 hamsteri mai inaintati in varsta de vreo 9 luni, le-am luat o rotita si nici unul nu o incearca, sunt prea batrani pentru a invata|?

5 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Al meu a avut de la 4 luni asa si nu s-a dat pe ea niciodata,

| Tedoraaa explică:

Faza e ca poate s-au obisnuit cu bila, ca ei au o bila in care alearga...Pff, dar eu cred ca's batrani ca hamsterii parca nu traiesc decat un an, sunt pitici, am uitat sa mentionez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mei au 5 luni si fug asa de repede in rotita.dar eu am rotita dinaia umpluta nu cu zabrele. Poate ai tai se dau numai noapte ain ea sau poate nu simp nevoia a se da in ea... Sa sti ca in libertate hamsterii noapte alearga 8 km. in cautarea hranei. Si nu cred ca-s batrani.Cel mai bine e sa intri pe www.magazinul-cu-hamsteri.ro fa-ti cont, scrie pe forum sau uite-te la articolele despre roata hamsterului. Funda? Plzzz.

| rolly3342 a răspuns:

La 9 luni nu sunt batrani... poate ametesc, de aia nu se urca pe rotita laughing...

| tecurex a răspuns:

Stii hamsteri sunt mult mai activi noapte si poate nu i-ai vazut u cand au incerkato