| miky06 a întrebat:

Eu am o catelusa canis si e o dulce eu sunt in italia si a trebuit sa o las la parinti mei, imi pare rau enorm de mult si mi-e dor de ea nu demult mi-a spus maicamea ca are ceva probleme adica la fund iar fi iesit un "mat" si ca are sange i-am spus sa o duca la doctor dar nu stiu ce vor face ei eu cand eram acasa aveam grija de ea o duceam la doctor si de cate ori ma duc acasa o duc dati-mi niste sfaturi ce credeti ca ar putea avea cred ca mor daca pateste ceva catelusa mea

2 răspunsuri:
| NotYet a răspuns:

Miki iti sugerez sa o duci de urgenta la doctor poate a fost gravida si nu ai observat, o fi nascut si cordonul nu a fost rupt asa ca grabestete poate face hemoragie

| miky06 explică:

Nu a fost niciodata gravida pararea mea poate ca are hemoroism sau cum se zice