| Lavy a întrebat:

Eu cu niste prietene vrem sa facem ceva ca sa ne distram! Vrem sa includa si animale! big grin Funda!

Răspuns Câştigător
| suculete12 a răspuns:

Sa cautati pe strada o pisica sau un catel de preferat(pisica), si sa o ingrijiti sai faceti casa din cartor. funda?

4 răspunsuri:
| Ataaaat a răspuns:

Sa f*teti cateva.

| gfy a răspuns:

Zoofilie.

| asdsdsaaas a răspuns:

Cum a zis suculete12 asa am facut si eu cu o prietena si inca mai avem pisycutza o cheama riki sa atasat tare de noi si nu mai trebuie sai inchidem cusca.dai funda lui suculete12.o merita.

| suculete12 a răspuns:

Mersi alepysy