| Diana498 a întrebat:

Eu fac balet de performanta... Okey. Puteti sa-mi spuneti si mie ce sa fac sa nu ma mai doara picioarele de la poante? Fac basici non-stop... Din cauza lor unghiile de la picioare imi sunt foarte presate si fac micoze dar care imi trec in timp.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut si eu doi ani de balet de performanta la liceul de coregrafie, si uhm, eu la poante imi puneam pernute din alea, dar nu de silicon, erau din blana cred. si nu faceam niciodata basici. incearca sa te mai dai cu creme ceva.