| deea400 a întrebat:

Eu imi doresc o pasare care sa stie sa vorbeasca, dar sa nu fie nici foarte scumpa... daca aveti vreun anunt sau sfat de ingrijire ca nu stiu nimic.

Răspuns Câştigător
| Faranume1111 a răspuns:

In Spania un papagal care vorbeste este in jur 350 euro,sfat de ingrijire mancare,apa in fiecare zi,ii cureti cusca, si cel mai bine daca iti iei, sa fie pui, il inveti sa stea la tine in mana faara sa zboare, sa vorbeasca, trebuie sa ai multa rabdare.

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi un papagal.