| NoName1234 a întrebat:

Eu iubesc animalele dar din pacate nu pot avea un animal.am decat un motan care sta de obicei la bunica mea. Ce intamplari frumoase ai avut tu cu un animal de al tau? Iubesti animalele?

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Iubesc tare mult animalele, cand ma fac mare vreau sa fiu veterinarbatting eyelashes

| me_3408 a răspuns:

Si eu iubesc animalele.Si chiar am un motanel pe nume Tomi big grin e jucaus dar uneori e si moracanos big grin Lam vazut odata fugarind ditamai dulaul(un caine foarte mare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 5 animale laughing stau la casa. 3 catei o pisica si nu e setul complet daca nu ai si o testoasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu animale si le iubesc foarte mult.stau la curte si am ciobanesc german de 1 an si o nimfa de 5 ani pe nume coco.