| Kira22 a întrebat:

Eu nu inteleg ceva:cum adica funda?

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Funda este deseori asociata cu castigul.
Nu ai vazut la intrecerile canine ca se primesc funde? La fel si pe TPU. Daca consideri un raspuns dintre cele primite cel mai bun, ai in dreapta raspunsului 'Declara raspunsul castigator'. Dai click si raspunsul alea va primi funda.
Cu cat ai mai multe funde, cu atat esti mai aproape de a deveni Expert TPU sau chiar userul anului. happy Toti ravnim la titlurile astea. day dreaming

Baftaa! happy

5 răspunsuri:
| aia a răspuns:

Pai funda inseamna cand tu pui o intrebare si mai multi raspund iar raspunsul cel mai convigator pentru tine primeste un premiu adica acea funda este premiul tau pentru raspunsul respectiv iar cei care sunt inregistrati pe TPU vor cat mai multe funde ca sa devina experti sau ceva de genu...

Răspuns utilizator avertizat
| Sebby a răspuns:

Uite.te in dreapta la raspunsul meu! Vezi? apare o fundita big grin. Apas.o laughing.

| Gabitzzza a răspuns:

Funda este un premiu pentru cel care iti raspunde la intrebare dat de cel care pune intrebarea si acorzi fundita tu cel care pui intrebarea cui vrei celui care ti-a rasapuns mai bine sau cum vrei

| FataMica a răspuns:

Simpu cand da cineva cel mai bun raspuns tu "il premiezi "... happy