| CarlaHecox a întrebat:

Exista canise serioase de Cavalier King Charles Spaniel in Romania? Cam care e pretul aproximativ al unui exemplar?

10 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

In jur de 100 euro.
Pa, pa.

| westie21 a răspuns:

Http://vandcateipui.blogspot.ro/

trage un ochi aici. stiam ca au un cocker.

| CarlaHecox explică (pentru westie21):

Foarte frumoasa ideea site-ului, cu adoptiile si alte cele happy.Dar tot n-am gasit ce cautam :/.

| westie21 a răspuns:

Ma bucur ca va place. mai intrati din cand in cand. daca este o anume rasa pe care o cautati, lasa`ti comentariu ca sa stie sa caute.

| westie21 a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc sa iei de la canise...prea multe cazuri in care au murit puii..si te mai gandesti si ca ai dat o groaza de bani pe el. ia de la un particular.

| CarlaHecox explică (pentru westie21):

Uau.Ma gandeam sa iau de la canisa pentru ca am crezut ca acolo au catei sanatosi.O sa caut un crescator particular, atunci.

| westie21 a răspuns (pentru CarlaHecox):

Eu asa te sfatuiesc..prea multi catei cumparati de la canisa mor. plus ca la particulari, daca au doar o catea iti dai seama ca au grija de ea.

| iarin a răspuns:

Buna! Eu am avut puiuti si i-am dat cu 200euro prima serie si a doua i-am dat chiar si cu 100. Sa stii ca sunt tare inteligenti si iubitori. Numai joaca au in cap laughing

| CarlaHecox explică (pentru iarin):

Serios? Cand mai face catelusa pui? smug. Poate sunt eu interesata laughing.Si tu la randul tau, de unde ai luat primul cavalier?

| iarin a răspuns (pentru CarlaHecox):

L-am primit cadou de ziua mea, sincer la inceput nici nu am stiut ce rasa e: )))