| Jonsdottir a întrebat:

Exista in Bucuresti un targ de vechituri de unde pot sa'mi cumpar o chitara (mai veche, dar nu de pe vremea lu' strabunicu' )?
ThX happy

8 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Incearca un anticariat sau prin parcul Kiseleff (pe partea cu statuia Aviatorilor)...

| just|breathe a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa un astfel de magazin, numai ca eu nu sunt din Bucurestisad.

| anss23 a răspuns:

Parca zilele astea in parcul Kiseleff este un targ de vechituri.happy

| Pustii a răspuns:

Eu am trei si una o dau dar e noua si nu credeti ca daca e craciunul o las la reducere ca totusii e crizastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maraaaaa, te apuci de cantat laughing).

| Bloo2 a răspuns:

Ciudat...si pe mine m-ar interesa o chitaruta big grin

| iarmaroc a răspuns:

Okazii.ro

| nastika11 a răspuns:

POsiBBil c"a da daca o fi buna poate o fi o farsa