| anonim_4396 a întrebat:

Ferma mea din farmerama, aici: http://www.youtube.com/watch?v=PNLhaUPZnRo
ferma+parc intr-un clip video care sper ca-ti va placea. Lasa un comment si vot, multumesc

6 răspunsuri:
| misker a răspuns:

Pune o intrebare. nu un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este fumoasa! dar vreau sa-mi faci si mie loc la ferma! ca si eu am! plz

| Freaky a răspuns:

Dar care e intrebarea ta? laughing in fine : ti'am comentat si ti'am dat si singurul like... tongue wizz94101...

| tashublog a răspuns:

Freaky, multumesc pentru comm si vot, esti amabil, Komy, iti asigur un loc la ferma, daca esti fata harnica, te trezesti dimineata, faci curat la animale, le dai de mincare, nu doar sa le admiri :-)

| Eradicator a răspuns:

Eu-s indragostit de parc, cum naiba de le-ai aranjat asa fain? imi cer scuze, dar am postat si eu un anunt sa-ti vada si altii ferma, sper sa nu te superi

| daviddx a răspuns:

I uprr