| cățelușa56 a întrebat:

FUNDA! Cine joaca wolf quest va rog ziceti-mi si mie cum e ca abia maine pot sa mi-l downloadez [maine ajung in bucuresti]si totusi nu prea stiu daca sa mi-l downloadez vreau pareri sa mi-l downloadez sau nu? Sunt fata dar totusi lupii imi sunt dragi si vreau sa stiu despre joc.

Răspuns Câştigător
| Eminik a răspuns:

Mie imi place foarte mult eu l-am donaldat eu tilas recomanda daca vrei sa vb dam id tau pe privat ( la mesaje) funda big grin

6 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Este ok jocul. Ti-l recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare jocu da nu pot sa ma administrez.

| Surrender434 a răspuns:

Ei bine poti sa il descarci. Daca ai cont asteapta 4 zile ok?
hai pe mesaj privat sa iti dau numele meu! si parola ca sa intrii in jocul privat!

| paul_9299 a răspuns (pentru Surrender434):

As vrea si eu un cont pe wolfquesr daca ai as vrea si eu unu

| Surrender434 a răspuns (pentru paul_9299):

Da am cont pe wolfquest.
trebuie doar sa te inregistrezi, si astept vreo 2-3-4 zile happy