| usernamebpla a întrebat:

FUNDA! >sickcine stie cum se numeste filmul ala cu Van Dame incepe cam asa : un autobuss transporta infractori printre care si Van Dame si vine fretele sau cu o masina rosie si se baga in fata autobussului, toti detinuti evadeaza, cei doi frati fug cu masina, politistul trage dupa ei si il nimereste in gat pe fratele lu vandame? happy plz!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nowhere to run-Fără scăpare http://www.youtube.com/watch?v=hWbErpqtSHg

1 răspuns:
| HinnaBunneh a răspuns:

Double impact?