| MaRiaSmilee a întrebat:

FUNDA! Horor si Thriller nu sunt aceleasi gen de filme?

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Un film horror si thriler, contine si actiune, pe langa horror.
Un film doar horror, poate fii ceva fara actine, un fel de documentar ca Paranormal Activity.
In schimb, unde apare si Thriller, este si actiune.

10 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Nu

| CautNume a răspuns:

Filmele Horror sunt "filmele de groaza". Filmele Thriller sunt filme de actiune ce au si o parte mai "sinistra".

| sLowSpawN a răspuns:

Nu

| pwp a răspuns:

Nu e tot aia.
Thriller-ul e mai mult de actiune, in timp ce horror-ul baga frica in tine.

| paceandlove a răspuns:

Horor e mai raueste foarte de groaza iar cel thriller este mai,, bland,,

| Bebitsu a răspuns:

Nu, un fil horror e un fil de groaza care contine actiune, iar cel thriler contine actiune

| ZoZzo a răspuns:

Nu

| Icristian a răspuns:

N filmele horor sunt tot filmul iar thriller-urile doar secvente.

| PaulCCraciun a răspuns (pentru Icristian):

Ala e "trailer" de care zici tu, vai de mine. laughing

| Asta_MIka_Denny_1997 a răspuns:

Nu horror e de groaza iar thriller e toate combinate (dragoste, comedie combinate)