| MaRiaSmilee a întrebat:

FUNDA! Mi-am cumparat un magar pe Howrse si nu poate sa faca pui.

Răspuns Câştigător
| MaRiaYoAna99 a răspuns:

Magarul tau ori este mai tanar de 2 ani si 6 luni, ori a fost un mascul care a fost castrat si proprietarul dinaintea ta i-a oferit Fulgerul lui Zeus, care l-a transformat intr-o femela care nu se va mai putea reproduce niciodata. Sper ca te-am ajutat.Succes!

11 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Si ce sa iti facem noi daca magarul nu face pui? nu vad intrebarea.

| Λl๓a a răspuns:

Pe pariu ca seamana cu tine!

| Georrggy a răspuns:

Nu exista magari pe Howrse!
Si oricum calul/unicornul/poneiul nu poate sa faca pui decat la 2 andi si 6 luni

| Rebecadulcic a răspuns (pentru Georrggy):

Ba exista, verifica la sectiunea "ajutor"si acolo la reproducere scrie clar ca exista si magariwinking

| Mtz_Genny_1998 a răspuns (pentru Georrggy):

Ieri s-au bagat magarii pe howrse happy

| Mtz_Genny_1998 a răspuns:

Posibil magarul tau a avut deja 3 monte

| AndreiHorvati a răspuns:

Un magar se poate reproduce doar de 3 ori si probabil ca a avut deja 3 monte.Sau era mai mic de 2 ani si 6 luni.

| aleczuu a răspuns:

Pe howrse nu sunt magari ci doar caii si poneii!

Răspuns utilizator avertizat
| Rebecadulcic a răspuns (pentru MaRiaSmilee):

De unde ti-ai luat magar-ul? ..imi zici si mie numele tau de utilizator?

Răspuns utilizator avertizat