| anonim_4396 a întrebat:

Fundaa...
Am un iepuras de angora, il iubescccc!

Răspuns Câştigător
| Codeine a răspuns:

Pai normal, l.ai traumatizat iepurele e un animal mai fricos tu i-ai dat palme ceea ce ai facut sa ii fie frica de tine.normal ca se poarta asa de fata cu tine...si e foarte greu sa il faci sa nu mai ii fie frica de tine arata-i multa afectiune :X si vei vedea cu timpu va avea mai multa in credere si nu mai va avea frica de tine.dar va dura ceva timphappy. Succes!happy

Funda?batting eyelashes.

3 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Pai asta explica multe...iepurashului ii este frica sa nu il mai bati acum trebuie sa-i dai mancare in catitate mai mare ca sa stii ca se satura sa-i dai apa multa tot asa sa nu il lesi in acea cutie singur si in primul rand nu-l mai lovi e si el un suflet nu un sac de box

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Asa,si? vrei sa-ti dam un premiu?

| Rockart a răspuns:

Care-i întrebarea?