| selenahermy a întrebat:

FUNDAA celui care imi zice cele mai multe jucarii pentru porcusorii de guineea si sfaturi despre cum le pot face.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sparckling a răspuns:

Buna! La Kaufland exista o jucarie pentru pisici, ca o bila, cu un soarece in ea.O poți cumpara si scoate soarecele din ea.Pe urma o agati cu o sfoara si o legi de tavanul custii. Poți pune fan in eawinking.Îți garantez ca o sa se distreze mancand fanul din ea. laughingPoți sa-i faci un fel de casuta dintr-o cutie de pantofi taiata frumos. Poți sa-i faci dintr-o sticla taiata si cusuta pe interior cu ceva pufos, o foarte frumoasa ascunzatoare.Sau dacă ai bare orizontale,poți sa-i faci un etaj. Masori, tai, cosi o carpa(ca sa nu roada lemnul)/un material si eventual faci un etaj la felwinking.C-am atâta din experiența mea :d.