| ReadyForMee a întrebat:

Funtitaa! Salut TPU! Vreau sa imi cumpar un bichon frise, fetita sau baiat conteaza mai putin, in Craiova. Pretul as vrea sa fie pana in 500 ron.Problema e ca nu stiu de unde sa il cumpar. M-am uitat pe anunturi si nu am vazut niciun anunt din Craiova. Va rog mult sa ma ajutati! Imi doresc un caine de la 5 ani si de abia acum i-am convins pe ai mei sa imi ia. Daca stiti persoane care vand si aveti numerele lor de telefon va rog sa mi le dati pentru a-i contacta.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Nu v-ei gasi pe nimeni care iti va da sa putini bani pe un bichon daca gasesti sigur are probleme cu sanatatea,sfatul meu este:daca nu-ti permiti,nu-ti cumpara,o sa chinuiesti un suflet,cainii necesita foarte multe cheltuielihappynu o zic cu rautate,daca stai la apartament,o sa va chinuiti amandoi, nu te lua dupa aspectul lor, nu o zic cu rautatehappy

| DeiiaAgr a răspuns:

Eu am un bichon maltese pe care am dat 350 de euro fara pedigree dar rasa purawinking! iti urez bafta dar ar trebui sa ai un buget mai mare pentru un bichon.

| andreeaxyz a răspuns:

Buna eu sunt tot din Craiova si am un bichon frise de vanzare in varsta de aproape doua luni, pretul ar fi in jur de 200 euro usor negociabil.sunt in clasa a8-a si acum aproape doi ani mi-am cumparat si eu un bichon pe care il cheama cookie e o scumpete iar acesta este puiul lui.