| demonel a întrebat:

Pe hamsteri ii poti hrani cu coaja de copac verde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demoneleeee.nu stiu hamsterii, dar l-am vazut intr-o iarna pe harciog in padure.harciog asta de pe TPU.bai, sareau aschiile in jurul lui ca de la castor.si ma gandeam; saracul harciog, a terminat proviziile.si de abia santem in februarie.

11 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

De obicei nu

| miauu a răspuns:

Si eu am avut un hamster si manca ce mancam si eu.nu-i dadeam coaja de copacbig grin.acuma aud pentru prima data asta

| LiLlYAnNe a răspuns:

Desigurwinking

| ketty a răspuns:

Pai poti sa le dai coaja de copak uskata(cea verde nu stiu daca e buna-eu nu le dau verde)...pentru ca ei rod incontinuu ca sa nu le creask dintii

| rey a răspuns:

Crengutze subtiri de copac gen prun, mar. exceptie cires, nuc.

| kamikaze a răspuns:

Nu

| kamikaze a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe @harciog, esl este cel mai in tema sa raspunda la aceasta intrebare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Tepes mai nu cumva aveam drujba la mine? Sa raspund la intrebare sa stii ca Hamsterul meu maninca absolut tot ce ii dau dar cind vine de la sala e rupere de nori cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum zice hirciog, el e expertul in nutritia hamsterilor laughing

| girl.interrupted a răspuns:

Incearca niste morcovi totusi. sau salata verde. lasa totusi coaja de copac ultima solutie. lol