| lizzy01 a întrebat:

Hamsterul meu scoate niste sunete ciudate, ca un chitait stranutat...mai ales atunci cand il iau in mana sau nu-l las sa mearga unde vrea...stiti ce ar putea insemna? Adica e racit, sau asa face daca nu-i convine ceva?

Răspuns Câştigător
| Ancu1592 a răspuns:

Aceleasi sunete le scoate si hamsterul meu... dar nu cred ca este racit ci pur si simplu asa fac ei :d eu am hamsterul de ceva vreme si tot timpu asa facea

7 răspunsuri:
| zuzu_8584 a răspuns:

Nu te speria... si eu am hamster si face asa cand nu-i convine ceva sau din obisnuinta big grin

| blackitty a răspuns:

Totusi d l la vetreniar ca sa stai tu linistita mai binewinking sfat!

| yumeee a răspuns:

Nu-i place. Lasă-l în pace.
Ţie ţi-ar place să mergi în treaba ta, şi deodată să te ia cineva în mână şi să nu te lase în pace?laughing
Hamsterii, de fel, nu sunt prea "drăgăstoşi". Păcat, că ei sunt tare drăguţi.laughing

| xRaLuCaX a răspuns:

Si vecinei mele ia chitait asa hamsterul si tot vomita apropo daca ai un aparat anti soareci in casa scoate-l din priza asta lar afecta si daca nu il scoti cat mai repede hamsterul tau pe parcurs va muri. Nu te mint si vecinei mele i s-a intamplat asta.

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la un veterinar de ce nu mergi cu el ca să știi ce se întâmplă de fapt, este răcit sau este "șmecher"?
Pa, pa.

| Helen_9837 a răspuns:

Nu stiu ce are ca si al meu face la fel si nu vreau sa plec pe nicaieri ca sa ii fiu alaturi in ultimele clipe de viata...crying