| AntoniaG a întrebat:

Heeeeey! Am nevoie de niste statusuri amuzante! Ce astfel de statusuri stiti?! Dau funda! Nu multe... 2-3!

Răspuns Câştigător
| nunuconteaza a răspuns:

*Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e SCARBA!
*Pe unii oameni trebuie pur si simplu sa-i cuprinzi de gat... cu o franghie
*Acum 20 de ani, din poze lipseau culorile... In prezent lipsesc hainele!
*Sotia catre sot: - Dragul meu, hai sa cumparam o masina, eu voi invata sa conduc, vom vedea lumea… - Care lume? Asta sau cealalta?
*Stimate Google! Te rog să nu te comporţi precum prietena mea. Lasă-mă mai întâi să-mi termin propoziţia şi apoi poţi să-mi dai sfaturi. Mulţumesc!
*I love you……… I need you……….I like you……….I vrea tu
*Crezi in dragoste la prima vedere? …sau trebuie sa mai trec o data?
*Ma uit la Luna…Luna e superba! Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna!
*Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?
*Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare.
*Ionel, 5 ani. - Ionele, de ce i-ai zis Mariei că e proastă? Du-te și spune-i că îți pare rău! - Maria,... Îmi pare rău că ești proastă... big grinbig grin
sper ca te-am ajutat
funda? happy

1 răspuns:
| IAOIADNAA a răspuns:

Uite pisica asa soarece se catel tine porumbei ocupat papagal un maimuta fraier tigru 20 de cai secunde. Acum titeste fara animale.