| SweetFashion a întrebat:

Heei dragilor! Vreau sa va anunt ca Vand GOBLENURI impecabil realizate,de o persoana cu experienta ce a realizat foarte multe astfel de goblenuri pana in prezent. Sunt ideale pentru cadouri inedite,extravagante,sau pur si simplu pentru decorarea casei dvs. Daca sunteti interesati, lasat-mi un raspuns,si eu va dau adresa de e-mail ca sa putem vorbi. Dau FUNDA celui care este primul interesat. Multumesc, si sper ca si romanii sunt interesati de frumos happy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta nu-i un site de vanzari. Asi fi curios daca reuseti sa vinzi macar unul!

| SweetFashion explică (pentru Salontanul):

Nu te-a bagat nimeni in seama. Am postat aceasta intrebare ca sa gasesc posibili cumparatori, am publicate anunturi pe diferite site-uri, asa ca nu te mai baga singur in c***t.pa

| Salontanul a răspuns (pentru SweetFashion):

Ca orice persoana needucata scrii numai porcarii. Este singurul fel la care te duce mintea sa apelezi. Chiar cand te stii vinovata ataci si musti ca specia din care te tragi.