| biwltyad a întrebat:

Heey TPU! Astazi am luat un motanel de afara( de pe camp) acasa, si am observat ca ii lacrimeaza un ochi. In rest e vioi, se joaca si toarce daca este alintat. Ce pot face, nu e grav, nu?
Zilele astea nu pot merge din pacate cu el la veterinar.Este destul de mare, deci nu e problema de genul ca abia si-a dechis ochii( e mai mult ca sigur intarcat). Funda si vot tpulume!
Mercii

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ofera-i toata dragostea ta si mergi cu el la un medic veterinar.

| kar1GaNNN a răspuns:

Ii poti arata cat de mult il iubesti.
Du-te cu el la veterinar!
Toate cele bune!

| soloangel01 a răspuns:

N-are nimic, probabil a stat in curent sau este lovit. Lasa-l asa cateva zile, daca nu isi revine du-te cu el la veterinar.

| AgentBomboana007 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci loc de 2-3 ore ca sa mergi la veterinar deoarece nu se stie ce are pisoiu. cel mai bine este un control deoarece cand o sa incepi sa ti la el si... doamne fer' se intampla o tragedie, tu nu o sa poti sa te desparti de el. deci... in concluzie, mergi la veterinar!

| almirock a răspuns:

Nu are ce să fie grav, deși se spune că animalele nu au sentimente, este foarte posibil ca faptul că s-a pierdut să îl fi făcut să aibă această reacție. O să fie binewinking

Răspuns utilizator avertizat