| anonim_4396 a întrebat:

Hei..Am 14 ani si aproape 1. 80 inaltimehappy..As vrea sa achizitionez un BMX si as vrea sa stiu daca mi se potriveste pentru inaltimea mea?
P. S. As vrea un link cu niste BMX-uri[mai ieftinebatting eyelashes]

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Se potriveste mai bine cea ce a zis budbundy, dar iti spun din propia mea experienta fereste de dhs ca de draq am un bmx luat de acolo si e praf am inlocuit toate piesele dupa el mai am doar cadru original si ala cu ranforsari pe interior.Mai bine iti ei una prof de dirt si aia e.

| rutanklan a răspuns:

Hei la 1. 80 e mai indicat un hardtail singlespeed. Cea in genul asta
http://www.playbike.ro/produs.php?id_produs=6053

| rutanklan a răspuns:

Sau asta de aici.
http://www.dhsbike.ro/produs/bmx-dirt/gt-mach-one-expert/324.html
Si poti sa iti reglezi ghidonul cat de cat dar tot stai aplecat.

Dar gasesti si cu 500 de lei noi.
Numai ca primesti bicicleta de 500 de lei, si ai sa vezi mai incolo :).

| Furnicutza a răspuns:

Bicicleta se regleaza de la scaun.Sunt sigura ca se potriveste.

| mat31new a răspuns (pentru Furnicutza):

El nu vrea bmx sa se plimbe (sa ridice saua), el vrea bmx pentru scheme...

| Cosma16 a răspuns:

Cum a spus si FlorinDiablo.....sa ma feresc de DHS...si asta fac.Am auzit multe lucruri urate despre DHS si nu vreau sa raman cu fara roti dupa prima sariturahappy
O sa revin cu un link si sa imi spuneti parereahappy